Uitslag winterindoorcompetitie 2020                
Categorie Compound Heren aantal 4 Hoogste ronde
Rang Voornaam Naam Vereniging Plaats Cat. 1e ronde 2e ronde 3e ronde 4e ronde 5e ronde 6e ronde pijlen TOT. GEM.
1 Tom Wolfs De Zwarte Roos Slek-Echt C 292 287 290 293 0 0 120 1162 9,68
2 Arno Cruchten van Ontspanning Na Arbeid Posterholt C 284 283 283 280 281 283 120 1133 9,44
3 Jos Kleijnjans De Zonnebloem Heel C 280 282 283 277 0 0 120 1122 9,35
4 Annemarie Puts Rozenjacht Nunhem C 272 276 0 0 270 273 120 1091 9,09
5 Bart Jetten De Zwarte Roos Slek-Echt C 256 248 258 267 264 272 120 1061 8,84
6 Ger Puts Rozenjacht Nunhem C 260 256 0 0 264 261 120 1041 8,68
7 Huub Kessels De Ster Pey-Echt C 0 0 276 272 0 0 60 548 9,13
Categorie Heren/Veteranen/ Dames recurve
Rang Voornaam Naam Vereniging Plaats Cat. 1e ronde 2e ronde 3e ronde 4e ronde 5e ronde 6e ronde pijlen TOT. GEM.
1 Etienne Deckers Roos in Bloei Roggel H 262 263 178 271 265 276 120 1075 8,96
2 Harrie Heijnen De Vriendenkring Leveroy H 243 269 265 244 267 260 120 1061 8,84
3 Henk Jetten Vriendschap en Strijd Neer V 262 266 254 253 257 275 120 1060 8,83
4 Arjen Steijvers Wilhelmina Horn H 268 249 269 273 0 0 120 1059 8,83
5 Jeroen Nispen Roos in Bloei Roggel H 270 265 260 247 0 0 120 1042 8,68
6 Maruice Jetten De Zwarte Roos Slek-Echt H 238 262 250 250 264 261 120 1037 8,64
7 Rene Buggenum van Soranus Boukoul H 226 246 260 261 263 243 120 1030 8,58
8 Ed Kessel van Onze Vrije Uren Heythuysen H 252 254 256 252 0 0 120 1014 8,45
9 Jelle Doeland Soranus Boukoul H 229 251 252 259 248 236 120 1010 8,42
10 Leon Theelen Roos in 't Maasdal Buggenum H 243 0 248 256 255 248 120 1007 8,39
11 Mayk Kessels De Zonnebloem Heel H 0 0 255 253 261 237 120 1006 8,38
12 Marcel Walschot Heideroosje Heibloem H 242 225 249 241 246 244 120 981 8,18
13 Roy Houben Alpenjagers Beegden H 237 243 249 237 250 228 120 979 8,16
14 Marc Simons Heideroosje Heibloem H 244 238 237 230 243 225 120 962 8,02
15 Peter Mennen Roos in Bloei Roggel H 231 241 229 233 238 247 120 959 7,99
16 Monique Hendriks Roos in Bloei Roggel D 231 228 227 224 250 248 120 957 7,98
17 Peter Boumans De Zwarte Roos Slek-Echt H 244 234 238 234 0 0 120 950 7,92
18 Jan Derks Heideroosje Heibloem V 238 226 0 0 245 228 120 937 7,81
19 Cor Joosten Heideroosje Heibloem H 212 243 234 247 0 0 120 936 7,80
20 Geert Theelen Roos in 't Maasdal Buggenum V 233 217 221 220 215 0 120 891 7,43
21 Pascal Hendriks Roos in Bloei Roggel H 212 231 229 215 0 0 120 887 7,39
22 Diny Jetten Vriendschap en Strijd Neer D 198 194 214 213 225 218 120 870 7,25
23 Kevin Win de De Vriendenkring Leveroy H 218 206 213 218 205 192 120 855 7,13
24 Fer Peeters Vriendschap en Strijd Neer H 202 197 190 203 195 201 120 803 6,69
25 Wim Hendriks Roos in Bloei Roggel H 182 175 188 165 182 162 120 727 6,06
26 Maurice Giebels Wilhelmina Horn H 0 0 264 266 0 0 60 530 8,83
27 Henk Hobus Gezellige Uren Baexem H 0 0 241 240 0 0 60 481 8,02
28 Sebastiaan Visser Gezellige Uren Baexem H 0 0 226 211 0 0 60 437 7,28
29 Jo Graus De Ster Pey-Echt H 0 0 203 215 0 0 60 418 6,97
30 Jaymee Frissen Heideroosje Heibloem D 0 0 226 177 0 0 60 403 6,72
31 Frank Coolen Gezellige Uren Baexem H 0 0 176 211 0 0 60 387 6,45
32 Henk Enckevort van Gezellige Uren Baexem H 0 0 190 158 0 0 60 348 5,80
33 Johan Sijben Onze Vrije Uren Heythuysen H 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00
34 Anja Jetten De Zwarte Roos Slek-Echt D 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00
35 Leo Vergoossen De Ster Pey-Echt H 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00
36 Bart Peeters Gezellige Uren Baexem H 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00
                             
Categorie Jeugd recurve
Rang Voornaam Naam Vereniging Plaats Cat. 1e ronde 2e ronde 3e ronde 4e ronde 5e ronde 6e ronde pijlen TOT. GEM.
1 Mike Sijbers Heideroosje Heibloem J 262 276 272 270 265 258 120 1083 9,03
2 Lotte Jetten De Zwarte Roos Slek-Echt J 263 253 260 255 237 247 120 1031 8,59
3 Quin Hendriks Roos in Bloei Roggel J 235 238 250 234 263 261 120 1012 8,43
4 Loek Hendriks Roos in Bloei Roggel J 234 226 262 238 235 232 120 969 8,08
5 Olga Sijbers Heideroosje Heibloem J 185 222 216 217 247 250 120 936 7,80
6 Rob Janssen De Zwarte Roos Slek-Echt J 210 231 0 0 242 236 120 919 7,66
7 Mika Boumans De Zwarte Roos Slek-Echt J 232 227 194 226 0 0 120 879 7,33
8 Jorn Hendriks Roos in Bloei Roggel J 193 215 178 198 183 202 120 808 6,73
9 Cas Heijthuisen De Ster Pey-Echt J 209 205 174 181 0 0 120 769 6,41
10 Rik Heijthuisen De Ster Pey-Echt J 126 154 147 139 0 0 120 566 4,72

 

 


Afdrukken