20200321_Sluiting_Club_Lokaal

 

 

Leden van de zwarte roos,

nieuws gaat snel,
er is ivm het corona virus een noodverordening voor noord en midden limburg van kracht.

Daarom zien wij ons genoodzaakt,
niet alleen de club voor gesloten te verklaren, maar dit nu ook fysiek te doen
d.m.v. een slot !!!

Jammer mensen,
maar het is niet anders.
Wij wensen jullie sterkte toe in deze moeilijke tijden
met natuurlijk extra wensen naar de mensen met vitale werkzamheden.

Namens jullie Bestuur

Willem Prins
Voorzitter de Zwarte Roos (A.I.)

 

      Uitslag winterindoorcompetitie 2020                
Categorie Compound Heren aantal 4 Hoogste ronde
Rang Voornaam Naam Vereniging Plaats Cat. 1e ronde 2e ronde 3e ronde 4e ronde 5e ronde 6e ronde pijlen TOT. GEM.
1 Tom Wolfs De Zwarte Roos Slek-Echt C 292 287 290 293 0 0 120 1162 9,68
2 Arno Cruchten van Ontspanning Na Arbeid Posterholt C 284 283 283 280 281 283 120 1133 9,44
3 Jos Kleijnjans De Zonnebloem Heel C 280 282 283 277 0 0 120 1122 9,35
4 Annemarie Puts Rozenjacht Nunhem C 272 276 0 0 270 273 120 1091 9,09
5 Bart Jetten De Zwarte Roos Slek-Echt C 256 248 258 267 264 272 120 1061 8,84
6 Ger Puts Rozenjacht Nunhem C 260 256 0 0 264 261 120 1041 8,68
7 Huub Kessels De Ster Pey-Echt C 0 0 276 272 0 0 60 548 9,13
Categorie Heren/Veteranen/ Dames recurve
Rang Voornaam Naam Vereniging Plaats Cat. 1e ronde 2e ronde 3e ronde 4e ronde 5e ronde 6e ronde pijlen TOT. GEM.
1 Etienne Deckers Roos in Bloei Roggel H 262 263 178 271 265 276 120 1075 8,96
2 Harrie Heijnen De Vriendenkring Leveroy H 243 269 265 244 267 260 120 1061 8,84
3 Henk Jetten Vriendschap en Strijd Neer V 262 266 254 253 257 275 120 1060 8,83
4 Arjen Steijvers Wilhelmina Horn H 268 249 269 273 0 0 120 1059 8,83
5 Jeroen Nispen Roos in Bloei Roggel H 270 265 260 247 0 0 120 1042 8,68
6 Maruice Jetten De Zwarte Roos Slek-Echt H 238 262 250 250 264 261 120 1037 8,64
7 Rene Buggenum van Soranus Boukoul H 226 246 260 261 263 243 120 1030 8,58
8 Ed Kessel van Onze Vrije Uren Heythuysen H 252 254 256 252 0 0 120 1014 8,45
9 Jelle Doeland Soranus Boukoul H 229 251 252 259 248 236 120 1010 8,42
10 Leon Theelen Roos in 't Maasdal Buggenum H 243 0 248 256 255 248 120 1007 8,39
11 Mayk Kessels De Zonnebloem Heel H 0 0 255 253 261 237 120 1006 8,38
12 Marcel Walschot Heideroosje Heibloem H 242 225 249 241 246 244 120 981 8,18
13 Roy Houben Alpenjagers Beegden H 237 243 249 237 250 228 120 979 8,16
14 Marc Simons Heideroosje Heibloem H 244 238 237 230 243 225 120 962 8,02
15 Peter Mennen Roos in Bloei Roggel H 231 241 229 233 238 247 120 959 7,99
16 Monique Hendriks Roos in Bloei Roggel D 231 228 227 224 250 248 120 957 7,98
17 Peter Boumans De Zwarte Roos Slek-Echt H 244 234 238 234 0 0 120 950 7,92
18 Jan Derks Heideroosje Heibloem V 238 226 0 0 245 228 120 937 7,81
19 Cor Joosten Heideroosje Heibloem H 212 243 234 247 0 0 120 936 7,80
20 Geert Theelen Roos in 't Maasdal Buggenum V 233 217 221 220 215 0 120 891 7,43
21 Pascal Hendriks Roos in Bloei Roggel H 212 231 229 215 0 0 120 887 7,39
22 Diny Jetten Vriendschap en Strijd Neer D 198 194 214 213 225 218 120 870 7,25
23 Kevin Win de De Vriendenkring Leveroy H 218 206 213 218 205 192 120 855 7,13
24 Fer Peeters Vriendschap en Strijd Neer H 202 197 190 203 195 201 120 803 6,69
25 Wim Hendriks Roos in Bloei Roggel H 182 175 188 165 182 162 120 727 6,06
26 Maurice Giebels Wilhelmina Horn H 0 0 264 266 0 0 60 530 8,83
27 Henk Hobus Gezellige Uren Baexem H 0 0 241 240 0 0 60 481 8,02
28 Sebastiaan Visser Gezellige Uren Baexem H 0 0 226 211 0 0 60 437 7,28
29 Jo Graus De Ster Pey-Echt H 0 0 203 215 0 0 60 418 6,97
30 Jaymee Frissen Heideroosje Heibloem D 0 0 226 177 0 0 60 403 6,72
31 Frank Coolen Gezellige Uren Baexem H 0 0 176 211 0 0 60 387 6,45
32 Henk Enckevort van Gezellige Uren Baexem H 0 0 190 158 0 0 60 348 5,80
33 Johan Sijben Onze Vrije Uren Heythuysen H 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00
34 Anja Jetten De Zwarte Roos Slek-Echt D 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00
35 Leo Vergoossen De Ster Pey-Echt H 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00
36 Bart Peeters Gezellige Uren Baexem H 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00
                             
Categorie Jeugd recurve
Rang Voornaam Naam Vereniging Plaats Cat. 1e ronde 2e ronde 3e ronde 4e ronde 5e ronde 6e ronde pijlen TOT. GEM.
1 Mike Sijbers Heideroosje Heibloem J 262 276 272 270 265 258 120 1083 9,03
2 Lotte Jetten De Zwarte Roos Slek-Echt J 263 253 260 255 237 247 120 1031 8,59
3 Quin Hendriks Roos in Bloei Roggel J 235 238 250 234 263 261 120 1012 8,43
4 Loek Hendriks Roos in Bloei Roggel J 234 226 262 238 235 232 120 969 8,08
5 Olga Sijbers Heideroosje Heibloem J 185 222 216 217 247 250 120 936 7,80
6 Rob Janssen De Zwarte Roos Slek-Echt J 210 231 0 0 242 236 120 919 7,66
7 Mika Boumans De Zwarte Roos Slek-Echt J 232 227 194 226 0 0 120 879 7,33
8 Jorn Hendriks Roos in Bloei Roggel J 193 215 178 198 183 202 120 808 6,73
9 Cas Heijthuisen De Ster Pey-Echt J 209 205 174 181 0 0 120 769 6,41
10 Rik Heijthuisen De Ster Pey-Echt J 126 154 147 139 0 0 120 566 4,72

 

 

 

 

 

 

 

  Voorlopige Klasse-indeling 2020  
                     
  Superieure klasse           Ere klasse      
                     
1 De Ster 1 Pey-Echt 53,00   1 De Snelle Pijl 2 Vlodrop 48,53
2 Heideroosje 1 Heibloem 52,73   2 Roos in Bloei 1 Roggel 48,24
3 Soranus 1 Boukoul 52,21   3 Gezellige Uren 1 Baexem 48,19
4 De Snelle Pijl 1 Vlodrop 52,14   4 Wilhelmina 1 Horn 47,80
5 Rozenjacht 1 Nunhem 51,16   5 Roos in 't Maasdal 1 Buggenum 47,76
6 De Zwarte Roos 1 Slek-Echt 51,01   6 Heidebloem 1 Roggel 47,69
7 Diana 1 Venray 50,79   7 De Zonnebloem 1 Heel 46,84
8 Onze Vrije Uren 1 Heythuysen 50,68   8 De Grensschutters 2 Haler-Uffelse 45,60
9 De Grensschutters 1 Haler-Uffelse 50,07   9 Vriendschap en Strijd 1 Neer 45,59
10 Heideroosje 2 Heibloem 49,88   10 Onze Vrije Uren 2 Heythuysen 45,39
11 Silberpfeil 1 Myhl 49,05   11 Soranus 2 Boukoul 44,98
12 Ontspanning Na Arbeid 1 Posterholt 48,99   12 Juist Gericht 1 Melick 44,87
                     
                     
                     
  A klasse           B klasse      
                     
1 De Ster 2 Pey-Echt 44,26   1 Ontspanning Na Arbeid 3 Posterholt 40,31
2 De Vriendenkring 1 Leveroy 44,24   2 Roos in Bloei 2 Roggel 39,20
3 Ontspanning Na Arbeid 2 Posterholt 43,98   3 Diana 2 Venray 39,03
4 Alpenjagers 1 Beegden 43,81   4 De Ster 3 Pey-Echt 38,09
5 Silberpfeil 2 Myhl 43,80   5 Silberpfeil 3 Myhl 37,17
6 Heideroosje 3 Heibloem 43,51   6 De Ster 4 Pey-Echt 36,70
7 Rozenjacht 2 Nunhem 43,34   7 De Snelle Pijl 3 Vlodrop 36,61
8 De Zwarte Roos 2 Slek-Echt 43,04   8 Gezellige Uren 2 Baexem 34,26
9 Buitenlust 1 Roggel 42,69   9 De Vriendenkring 2 Leveroy 33,40
10 De Zwarte Roos 3 Slek-Echt 42,00   10 Wilhelmina 2 Horn 32,64
11 Heidebloem 2 Roggel 40,93   11 Vriendschap en Strijd 2 Neer 0,00
12 Soranus 3 Boukoul 40,90   12 Juist Gericht 2 Melick 0,00
            13 Heideroosje 4 Heibloem 0,00
            14 Roos in Bloei 3 Roggel 0,00
            15 Heidebloem 3 Roggel 0,00
                     
                     
                     
              Zestallen in de B-klasse zonder gemiddelde  
              hebben met minder dan 3 schutters deelgenomen.
              Er is dan reglementair geen gemiddelde bepaald.