De persoonlijke is verschoten dank zij de inzet van een groep vrijwilligers, Fantastisch mensen wat jullie op zo'n korte termijn hebben gepresteerd, jammer genoeg vlogen wat weinig prijzen onze kant op.

Maar mensen

    TA TA onze ROB

          heeft toch maar mooi na een bloedstollende strijd het kampioenschap 18 mtr voor ons binnen gehaald met 326 punten !

(helemaal onderin de uitslagen)

 

De persoonlijke is gelijk ook een kwalificatie wie met de linker/rechter maasoever mee schiet !!

voor dezwarteroos zijn dat

Samenstelling Maasoeverteams Heren  2018           
Rechter Maasoever           
    M.O.    Naam                             Vereniging            Plaats        Punten           
3      R    Tom Wolfs                       De Zwarte Roos    Slek-Echt    898               
10    R    Peter Boumans                De Zwarte Roos    Slek-Echt    867               
           
Samenstelling Maasoeverteams Dames  2018   
Rechter Maasoever   
    M.O.    Naam                              Vereniging           Plaats        Punten   
1e res    R    Caroline de Ruijter     De Zwarte RoosSlek-Echt        557   

Samenstelling Maasoeverteams 2018,  JEUGD   
Rechter Maasoever   
          M.O.    Naam                               Vereniging          Plaats        Punten   
4            R    Mika Boumans              De Zwarte Roos    Slek-Echt    671   
1e res.   R    Marjolein de Ruijter *    De Zwarte Roos    Slek-Echt    344   
2e res.   R    Mees Spithorst *            De Zwarte Roos    Slek-Echt    188       

    * te weinig bondsconcoursen geschoten   

-------------------------------------------------------------------

 

 

 

hier onder voor de liefhebbers de volledige  indeling:

                                 
Samenstelling Maasoeverteams Heren  2018           
Rechter Maasoever           
    M.O.    Naam    Vereniging        Plaats        Punten           
1    R    Bram Feder    De Snelle Pijl    Vlodrop        922               
2    R    Cor Feder    De Snelle Pijl    Vlodrop        901               
3    R    Tom Wolfs    De Zwarte Roos    Slek-Echt    898               
4    R    Davy Gielen    De Ster        Pey-Echt    893                           
5    R    Leo Lendertz    De Ster        Pey-Echt    893                   
6    R    Paul Feder    De Snelle Pijl    Vlodrop        879               
7    R    Niels Renet    De Ster        Pey-Echt    878                           
8    R    Misha Erdkamp    Ontspanning Na Arbeid    Posterholt
9    R    René van Buggenum        Soranus    Boukoul    873                   
10    R    Peter Boumans    De Zwarte Roos    Slek-Echt    867               
11    R    Berthold Voβ    De Snelle Pijl    Vlodrop        861                   
12    R    Rick Gehlen    Soranus            Boukoul    855                           
13    R    Jack Lendertz    De Ster        Pey-Echt    851                           
14    R    Robert Ohlenfor    De Snelle Pijl        Vlodrop    850                           
15    R    Maurice Mulders    De Snelle Pijl        Vlodrop    849               
16    R    Kevin Beaumont    De Ster        Pey-Echt    847                           
17    R    Har Schmits    De Snelle Pijl    Vlodrop        845                           
18    R    Roger Bongaerts    De Ster        Pey-Echt    839               
1e res    R    Falco Creemers    De Snelle Pijl    Vlodrop        838                   
2e res    R    Xander Peeters    De Snelle Pijl    Vlodrop        835       
3e res    R    Roland Janssen    De Snelle Pijl    Vlodrop        835           
Linker  Maasoever   
    M.O.    Naam    Vereniging        Plaats        Punten   
1    L    Frank Hoogmans K    Ons Genoegen    Roggel    932                   
2    L    Kevin Slaats    Ons Genoegen    Roggel        929                   
3    L    Edwin Joosten     Heideroosje    Heibloem    914   
4    L    Harrie Heijnen    De Vriendenkri    Leveroy        907   
5    L    Herman Geraets    Onze Vrije Uren    Heythuysen    898   
6    L    Ben Koper    Heideroosje    Heibloem    895   
7    L    Maikel Bollen    Rozenjacht     Nunhem        885   
8    L    Yvo Korten    Vriendschap en Strijd     Neer    885                   
9    L    Luc Hansen    De Grensschutt    Haler-Uffelse    883                       
10    L    Adi Taman    De Zonnebloem     Heel        882   
11    L    Albert Reuvers    Onze Vrije Uren    Heythuysen    882                       
12    L    Rogier Derckx    Vriendschap en SNeer        881                   
13    L    Henk Hobus    Gezellige Uren    Baexem        872           
14    L    Ed van Kessel    Onze Vrije Uren    Heythuysen    867                           
15    L    Perry Roubroeks    Onze Vrije Uren    Heythuysen    865                       
16    L    Henk Jetten    Vriendschap en     Neer        860           
17    L    Peter Mennen    Roos in Bloei    Roggel        858           
18    L    Arjen Steyvers    Wilhelmina     Horn        852                       
1e res    L    Maurice Giebels    Wilhelmina     Horn        850                       
2e res    L    Johan Deckers    De Grensschu    Haler-Uffelse    850                       
3e res    L    Roy Giebels    Rozenjacht     Nunhem        850                   
Samenstelling Maasoeverteams Dames  2018   
Rechter Maasoever   
    M.O.    Naam    Vereniging        Plaats        Punten   
1    R    Lian Sanders    Soranus        Boukoul        832       
2    R    Marie-Jose PeréeDe Snelle Pijl    Vlodrop        832   
3    R    Natascha Piels    Ontsp. Na ArbeidPosterholt    803                       
4    R    Maureen Schulpen    Soranus    Boukoul        768                   
5    R    Michelle Renet    De Ster    Pey-Echt        669   
6    R    Natalie Haus    Silberpfeil    Myhl        655   
1e res    R    Caroline de Ruijter    De Zwarte RoosSlek-Echt        557   
2e res    R    Ilona Stemkens * Ontsp. Na ArbeidPosterholt    620   
Linker Maasoever   
    M.O.    Naam    Vereniging        Plaats        Punten   
1    L    Sandra van de Laar K    WilhelminaHorn        869                       
2    L    Sandra Hansen    De GrensschuttersHaler-Uffelse    835               
3    L    Amber Lammers    Ons Genoegen    Roggel        798   
4    L    Anneleen HeijnenDe Vriendenkring    Leveroy    775                           
5    L    Diny Jetten    Vriendschap en Strijd    Neer    764                       
6    L    Miranda Peeters    Vriendschap en Strijd    Neer    755               
1e res    L    Nikki Wetjens    Ons Genoegen    Roggel        753           
2e res    L    Petra Joosten    Heideroosje    Heibloem    722                       
Samenstelling Maasoeverteams 2018,  JEUGD   
Rechter Maasoever   
    M.O.    Naam    Vereniging        Plaats        Punten   
1    R    Yaël Smeets    De Ster        Pey-Echt    873   
2    R    Damian Niessen K    De Ster    Pey-Echt    852   
3    R    Peggy Schmitz    Ontsp. Na ArbeidPosterholt    682   
4    R    Mika Boumans    De Zwarte Roos    Slek-Echt    671   
5    R    Nick Vervoort     Soranus     Boukoul        559   
6    R    Philipp Stein    Silberpfeil    Myhl        423   
1e res.    R    Marjolein de Ruijter *    De Zwarte Roos    Slek-Echt    344   
2e res.    R    Mees Spithorst *     De Zwarte Roos    Slek-Echt    188       
Linker Maasoever   
    M.O.    Naam    Vereniging        Plaats        Punten   
1    L    Mike Sijbers    Heideroosje    Heibloem    860   
2    L    Olga Sijbers    Heideroosje    Heibloem    845   
3    L    Michael Simons    Heideroosje    Heibloem    831   
4    L    Quin Hendriks    Roos in Bloei    Roggel        826   
5    L    Sem Korten    Vriendschap en Strijd    Neer    806   
6    L    Tim Klaessens    De Vriendenkring    Leveroy    626   
1e res.    L    Stef Peeters    Vriendschap en Strijd    Neer    502   
2e res.    L    Brian van Elderen *De GrensschuttersHaler-Uffelse648   
    * te weinig bondsconcoursen geschoten   

 BRIEF VAN DE BOND

HBV “De Zwarte Roos” Slek-Echt organiseerde op zaterdag 25 augustus en zondag 26 augustus onder wisselende weersomstandigheden de Persoonlijke Kampioenschappen 2018. Het was een spannende strijd bij zowel de heren, dames en jeugd. Bij de Heren werd Frank Hoogmans van HBV “Ons Gnoegen” Roggel kampioen met een mooie totaalscore van 372 punten. Sandra van de Laar van HBV “Wilhelmina” Horn werd Dameskampioene met een totaalscore van 339 punten. Algeheel jeugdkampioen werd Damian Niessen van HBV “De Ster” Pey-Echt met 355 punten.

De uitslagen:

 

Heren 1e klasse;

Kampioen: Frank Hoogmans Ons Genoegen Roggel 372 punten

2e prijs: Bram Feder De Snelle Pijl Vlodrop 368 punten

3e prijs:” Kevin Slaats Ons Genoegen Roggel 366 punten

 

Heren 2e klasse;

Kampioen: Ed van Kessel Onze Vrije Uren Heythuysen 352 punten

2e prijs: Peter Mennen Roos in Bloei Roggel 349 punten

3e prijs: Peter Boumans De Zwarte Roos Slek-Echt 348 punten

 

Heren 3e klasse;

Kampioen: Har Schmits De Snelle Pijl Vlodrop 348 punten

2e prijs: Marcus Fränszen Silberpfeil Myhl 336 punten

3e prijs: Rüdiger Frey Silberpfeil Myhl 335 punten

 

Heren 4e klas;

Kampioen: Stefan Paulussen Silberpfeil Myhl 304 punten

2e prijs: Piet Giebels Rozenjacht Nunhem 295 punten

3e prijs: Piet Gommans Roos in Bloei Roggel 286 punten

 

Dames 1e klas;

Kampioen: Sandra van de Laar Wilhelmina Horn 339 punten

2e prijs: Lian Sanders Soranus Boukoul 337 punten

3e prijs: Sandra Hansen De Grensschutters Haler-Uffelse 336 punten

 

Dames 2e klas;

Kampioen: Maureen Schulpen Soranus Boukoul 319 punten

2e prijs: Petra Joosten Heideroosje Heibloem 292 punten

3e prijs Natalie Haus Silberpfeil Myhl 284 punten

 

Algeheel Jeugdkampioen;

Damian Niessen De Ster Pey-Echt 355 punten

 

Jeugd A-klasse;

Kampioen: Quin Hendriks Roos in Bloei Roggel 338 punten

2e prijs: Michael Simons Heideroosje Heibloem 328 punten

3e prijs: Peggy Schmitz Ontspanning Na Arbeid Posterholt 266 punten

 

Jeugd B-klasse;

Kampioen: Yaël Smeets De Ster Pey-Echt 353 punten

2e prijs: Olga Sijbers Heideroosje Heibloem 346 punten

3e prijs Mike Sijbers Heideroosje Heibloem 338 punten

 

Jeugd C-klasse (schietafstand 18 meter);

Kampioen: Rob Janssen De Zwarte Roos Slek-Echt 326 punten

2e prijs Loek Hendriks Roos in Bloei Roggel 314 punten

3e prijs Cas Heythuisen De Ster Pey-Echt 289 punten

 

 

Namens het bondsbestuur wens ik alle kampioenen en prijswinnaars van harte proficiat met de behaalde resultaten.

 Harrie van der Varst

 Secretaris